• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • LSADPS VALDYBA
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS

Pagalba sau. Emocinė sveikata

Antradienis, 2021 Gruodis 07
Dar ankstyvoje vaikystėje artimieji mus moko rūpintis savo sveikata.Vis dėlto, visai nepelnytai užmirštame rūpintis ne tik savo fizine, bet ir emocine sveikata. 🍃
Kas tai? Kodėl ja reikia rūpintis? Kokie yra galimi dažniausi sutrikimai? Kaip juos atpažinti? Klausimai, į kuriuos atsakyti didžiajai daliai visuomenės vis dar yra sunku.
Kviečiame šią savaitę paskirti žinių apie emocijas ir jausmus praplėtimui. 📚
🔵 Gera psichikos sveikata – emocinė būsena, leidžianti žmogui džiaugtis gyvenimo pilnatve, gerai jaustis, išgyventi skausmą ir liūdesį. Sveiką emocinę būseną atskleidžia gebėjimas užmegzti ir palaikyti sveikus asmeninius santykius, įveikti sunkumus, išreikšti save, pačiam priimti sprendimus ir už juos atsakyti. Taigi, teigiami psichikos sveikatos rodikliai nėra vien tik psichikos sveikatos sutrikimų nebuvimas.
Kai kuriais atvejais nuolatiniai emociniai sunkumai gali pavirsti į tokius sutrikimus kaip nerimas, nemiga, depresija ir t.t.
💙 Vis dėlto, nuolatinis rūpestis savo emocine sveikata, juos puoselėjimas – geriausia prevencija norint išvengti šių sutrikimų. Todėl yra itin svarbu kasdien skirti nors kiek laiko sau, reflektuoti savo mintis, atsipalaiduoti ir pasirūpinti ne tik savo kūnu, bet ir savo emocine gerove. Juk ne veltui sakoma, kad būtent stresas ir nuolatinė įtampa yra pagrindinis visų ligų šaltinis.
👉 Norite sužinoti daugiau, kaip galite padėti sau? Apsilankykite www.pagalbasau.lt, kur rasite visą reikiamą informaciją apie emocinės sveikatos stiprinimo galimybes ir profesionalią pagalbą.
✍️ www.pagalbasau.lt puslapyje galima rasti atnaujintus testus, leisiančius geriau pažinti save bei savo emocinę būklę: https://pagalbasau.lt/pazink-save/
              Gali būti 1 asmuo ir tekstas „Emocine sveikata Psichikos sveikata emocine ir dvasine büsena, leidžianti žmogui džiaugtis gyvenimo pilnatve, gerai jaustis, išgyventi skausmą ir liudesi. Sveiką emocinę büsenÄ… atskleidžia: gebejimas užmegzti ir palaikyti sveikus asmeninius santykius, iveikti sunkumus, išreikšti save, pačiam priimti sprendimus ir užjuos atsakyti. pagalba alba sau EMOCINÊS ERECINESSTEIRATOINK“ vaizdas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
0
0
s2smodern
Į viršų