• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Medikai apdovanoti Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiais

Ketvirtadienis, 2021 Liepa 01
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį, birželio 30d. įteikė Vasario 16-osios proga paskirtus Valstybės apdovanojimus.
Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Dekretu Nr.1K-519 čia: už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais paskelbė apdovanojantis labiausiai šaliai nusipelniusius asmenis – įvairiausių profesijų ir skirtingų biografijų žmones: iškilius kultūros, visuomenės veikėjus, mokslininkus, ištikimus Lietuvos draugus užsienyje.
Atskirą žodį Prezidentas skyrė medicinos darbuotojams, apdovanotiems Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi.
„Šiandien noriu išreikšti išskirtinę pagarbą ir dėkingumą mūsų visiems medikams, slaugytojams, pagalbiniams ligoninių darbuotojams, savanoriams – visiems, kurie nepaisydami pavojų kasdien grūmėsi su pavojingu virusu. Vedami pirmyn pareigos jausmo ir puikiai žinodami apie gresiantį pavojų, jie darbavosi ir tebesidarbuoja aukščiausios rizikos gydymo įstaigose, dažnai pranokdami įprastines žmogaus fizinių ir dvasinių galių ribas"
Už pasiaukojimą, tvirtą pareigos jausmą ir išskirtinę drąsą, pademonstruotą itin sudėtingomis COVID-19 aplinkybėmis gelbstint gyvybes, Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiai šiemet skirti 33 Lietuvos medicinos darbuotojams.
Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai sveikina savo narius - Danguolę Skrupskienę - VšĮ Kupiškio rajono savivaldybės Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistę, Mindaugą Ramanauską - VšĮ Marijampolės ligoninės Anestezijos ir intensyviosios terapijos COVID -19 ( koronoviruso infekcijos) slaugytoją, Jolantą Karanauskienę - VšĮ Radviliškio ligoninės Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugytoja.
„Kiekvienas iš Jūsų kuriate istoriją dabarties akimirkose – ir kaip tam tikrų bendruomenių ar politinės tautos nariai, ir kaip unikalios asmenybės su savais talentais, savitu požiūriu į pasaulį ir gebėjimu jį keisti“, – ceremonijos metu sakė apdovanotiesiems šalies vadovas.
                                                          
       
0
0
0
s2smodern
Į viršų