• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pasaulinei sveikatos dienai pažymėti, virtuali konferencija "Paradigmų pokyčiai pandemijos apimtame pasaulyje"

Antradienis, 2021 Balandis 06

Balandžio 7 d., minint tarptautinę Sveikatos dieną, WFEB (World Forum for Ethics in Business - Pasaulio Verslo Etikos Forumas) organizuoja virtualią konferenciją „Paradigmų pokyčiai pandemijos apimtame pasaulyje". Konferencijos metu bus diskutuojama, kaip toliau gyventi su virusu, mėginama pažvelgti į situaciją naujai ir žymiai atviriau bei platesniu kampu. Tarp pranešėjų yra Pasaulio Sveikatos Generalinis Direktorius Hon.  Dr.  Tedros  Adhanom Ghebreyesus, taip pat Hon.  Mr.  Kjell  Magne  Bondevik, buvęs Norvegijos Ministras Pirmininkas. Būtų puiku paskleisti plačiau žinią apie šią konferenciją tarp sprendimus priimančiųjų Lietuvoje.  Žemiau rasite daugiau informacijos, bei dalyvių sąrašą, programą.

 Pasaulinis Verslo Etikos forumas

 https://wfeb.org/pandemicworld

 Paradigmų pokyčiai pandemijos apimtame pasaulyje: Kaip atgauti pasitikėjimą?

Sveikata, laimė ir etika, Balandžio 7, 2021 |13.00-18.30 laiku, vyks virtuali konferencija skirta Pasaulinei Sveikatos dienai!

Bejėgiškumo jausmas yra vienas iš labiausiai sekinančių faktorių esant krizinėje situacijoje. Daugeliui ši pandemija parodė mūsų gebėjimų limitus prireikus spręsti sudėtingas situacijas.

 Susigrąžinti pasitikėjimą

 Nors ir neturime didelės įtakos bendrajai situacijai, yra dalykų, kuriuos galime įtakoti ir kontroliuoti. Šioje konferencijoje aptarsime būdus, kaip susigrąžinti pasitikėjimą, sveikatą ir laimę savo ir visuomenės labui.

 Kvietimas:

 Asmens ir visuomenės sveikata yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo šiandien susiduria žmonija.

Pasaulinės sveikatos dienos proga, Pasaulinis verslo etikos forumas kviečia ekspertus, kurie, atsižvelgdami į dabartinės pandemijos etines pasekmes ir padarinius asmens sveikatai, galėtų pasidalinti geriausiais pavyzdžiais. Tuo pačiu apsvarstytų skubų planą, besiremiantį pažangiausiomis etinėmis ir vertybinėmis skalėmis, kurios būtinos fizinės ir psichinės sveikatos apsaugos srityse. Konferencijoje taip pat bus nagrinėjamos priemonės ir geriausios praktikos pavyzdžiai, padedantys palaikyti asmens psichinę sveikatą.

 Šioje virtualioje pasaulinėje konferencijoje galėsite stebėti ekspertų diskusijas grupėse, taip pat specialias temines diskusijas, kurių pagrindinės temos:

 Vakcinų nacionalizmo grėsmė

  • Agresija ir depresija - psichinė sveikata dėmesio centre ir kaip spręsti jos sukuriamas problemas
  • Etinė ir moralinė lyderystės krizė, kurią atskleidė COVID-19 pandemija
  • Žiniasklaidos, vyriausybių, akademikų ir pilietinės visuomenės vaidmuo užtikrinant skaidrios ir tikslios informacijos sklaidą
  • Holistinis požiūris į sveikatą ir asmens gerovę - grįžimas prie supratingumo

 Konferencija bus transliuojama nemokamai. Užsitikrinkite savo dalyvavimą registruodamiesi čia: https://wfeb.org/pandemicworld

 Renginio brošiūra: PDF priedas čia:

 Renginio pranešėjai ir dalyviai: PDF priedas čia:

 

 Informacija:

Eligijus Valskis

Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos vadovas

Tel.: 8-682 42579

El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

0
0
0
s2smodern
Į viršų