Spausdinti

Sveikatos reikalų komitetas siūlo socialiai teisingesnę gydymo įstaigų vadovų darbo užmokesčio nustatymo tvarką

Ketvirtadienis, 2018 Lapkritis 22

Sveikatos reikalų komitetas lapkričio 21 d. posėdyje nusprendė sujungti Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr. I-1367 151 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą XIIIP-1006 ir Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr. I-1367 151 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą XIIP-4829(2) ir pritarė komiteto patobulintam įstatymo projektui.

Įstatymo projektu siūloma pakeisti viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų ir jų pavaduotojų (toliau vadovai ir pavaduotojai) darbo apmokėjimo tvarką. Priėmus įstatymą, vadovų ir pavaduotojų darbo užmokesčio dydis bus siejamas su jų vadovaujamoje įstaigoje dirbančių gydytojų ir slaugytojų darbo užmokesčiu. Tikimasi, kad toks teisinis reglamentavimas paskatins įstaigų vadovus naudoti pažangesnius vadybos metodus bei motyvuos didinti darbo užmokestį įstaigoje dirbantiems darbuotojams.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų ir jų pavaduotojų darbo užmokestis nedidinamas jau eilę metų, nors tiek vidutinis darbo užmokestis, tiek medikų atlyginimai nuolat auga.

BNS informacija

0
0
0
s2smodern
powered by social2s