• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai - 30 metų!

Antradienis, 2021 Birželio 08

Lietuvos sveikatos  apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai šiemet suėjo 30 metų. Šios nuostabios sukakties proga sukvietėme savo narius birželio 4- 6 dienomis į išplėstinį Įgaliotinių tarybos posėdį Palangoje. Pirmininkė Aldona Baublytė pasveikino visus konferencijos dalyvius, padėkojo už bendrą ilgametį darbą ir palinkėjo būti visiems susitelkusiems kartu, nes būdami petys petin mes esame stipresni! Buvo miela  vėl susitikti fiziškai, po visų pandeminių  metų, kuomet bendravome tik virtualioje erdvėje,  buvome tikrai labai visų pasiilgę. O ir problemų bei išgyvenimų visi asmens sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai turi tikrai labai daug. Vyko visų  LSADPS organizacijų diskusija dėl realios situacijos ASPĮ, tai ir  darbo apmokėjimas, priedai, Šakinės kolektyvinės sutarties vykdymas, mobingas, kurias mėginome bendrai aptarti ir spręsti. Palietėme ir vis dar aktualią temą ,,Ką žinome ir kas dar neatsakyta apie COVID - 19", o šiuo metu itin pati aktualiausia tema, tai Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos kolektyvinės sutarties  derybos su LR sveikatos apsaugos  ministerija, kuri ypač  sunkiai sprendžiama ir sudėtingai skinasi sau kelią. 

Atsižvelgiant į nūdienos skaudžias savižudybių realijas dėl patiriamo mobingo ASPĮ surengėme savo nariams seminarą "Emocijos ir vidiniai resursai. Mobingo atpažinimas ir įveikos", kurį pravedė lektorė  - klinikinė psichologė - psichoterapeutė Rasa Šilalytė.

Turėjome tikrai nuostabų laiką, esame visi vakcinuoti, Palanga mus lepino karšta saule ir jūra, geros emocijos ir trykštantis juokas nustelbė daugelį problemų, vyko  maudynės su mankšta Baltijos jūroje, na ir  žinoma viską vainikavo trisdešimtmečiui skirtas Saksofono muzikos vakaras.

 

0
0
0
s2smodern
Į viršų